18 cze 2015

Summer where are you?

Hejo! Co u was słychać? Jak ocenki na koniec roku? Cóż dość długo nic nie pisałam i tak szczerze odcięłam się trochę od internetu i nie miałam ochoty nic dodawać na blog. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Nie wiem jak wy, ale ja już strasznie chcę wakacje. Ostatnie kilka dni było bardzo słonecznie i czułam się jak by już byłe te wymarzone przez każdego ucznia WAKACJE.
--------------------------------
Już wystawione oceny i tak naprawdę odechciało mi się już chodzić do tej "okropnej" szkoły. Moje oceny też jakoś nie powalają, ale ważne, że są piątki, czwórki, trójki i szóstki no i czasem jakaś dwójka stanie na drodze.
------
 Codziennie jak wstanę mówię sobie jeszcze tylko kilka dni i koniec tej męki. W kółko powtarzam co będzie się działo w Wakacje i chyba w każdym zdaniu jest słowo
WAKACJE.
Macie jakieś plany na wakacje? Ja jadę w dniu końca roku na kolonie na mazury. Jejcia będzie ekstra! Jadę z przyjaciółmi i już się nie mogę doczekać. Jak wrócę to będę siedziała w domu bo moja mama ma pracę i raczej nigdzie nie wyjedziemy na jakieś odpoczynek.