26 kwi 2015

Little.

Hejcia. Przez ostatnie dni siedzę w domu, ale nie wiem jakim cudem nie mam czasu na napisanie czegoś na blog. 
Całe dnie siedzę na dworze i jeszcze na dodatek wszystkiego wyskoczyła mi wysypka, która jest okropna. Strasznie swędzi i nie da się zdiagnozować co to jest więc tak. Tutaj macie kilka zdjęć które zrobiła mi mama i przyznam szczerze, że nie mogłam wytrzymać od śmiania się. 
Cały czas byłam roześmiana i wybrałam chyba najlepsze zdjęcia z tego co wyszło.


21 kwi 2015

Ktoś inny?

Hej
Ostatnio napisała do mnie Anita, czy chciałabym się wymienić postami. Zerknęłam na jej bloga i bardzo mi się spodobał, więc czemu nie? :)
Mam na imię Agata i mam 14 lat. Interesuję się najbardziej rysunkiem, ale bardzo lubię fotografie, modę i DIY. Najczęściej rysuje różne projekty strojów, wymyślone rzeczy lub odrysowuje coś znalezionego w internecie, gazecie, albo ze zrobionego przeze mnie zdjęcia. Używam kredek, długopisów, markerów i akwareli. Uwielbiam eksperymentować i łączyć techniki. Od małego rysuje i chyba nigdy nic mnie bardziej nie wciągnie. Mogę przesiedzieć cały dzień z kredkami w ręku i kartką na biurku coś tworząc :) 
Po połączeniu tych wszystkich pasji powstał właśnie mój blog. Staram się prowadzić go kreatywnie i przelewam tam wszystkie moje pomysły, które możecie oglądać.
Zapraszam
 
Poniżej kilka moich rysunków, DIY i zdjęć:
 
 

14 kwi 2015

To już rok z wami

Hejka! Właśnie nadszedł tak długo wyczekiwany przeze mnie dzień, a mianowicie rok na blogu.
Dokładna data roku na blogu to 09.04.2015 (czwartek)
Niestety nie miałam czasu nic dodać właśnie w tak szczególnym dniu dla mnie i może dla moich czytelników. 
Z tej okazji chciałabym dodać swój pierwszy konkurs i zobaczyć jak to jest. 
Do wygrania są przytulanki uszyte przeze mnie. Można użyć je jako element dekoracji pokoju, domu, ogrodu albo podarować go komuś. Ekstra prezent!

Zasady Konkursu: 
*musisz publicznie obserwować mój blog.

Tak naprawdę to tylko to. Nic męczącego i strasznego.

W komentarzu napisz:
Obserwuję jako:
Mój e-mail:
Tak to tylko chwila, a możesz wygrać coś ekstra.
Wyniki konkursu będą 30 Kwietnia 2015 roku.

1 Miejsce: Niebieski  króliczek i zawieszka ptaszek.
2 Miejsce: Pomarańczowy króliczek.

4 kwi 2015

Kolor

Hejka! Przy większym namyśle uświadomiłam sobie, że strasznie dużo dzieci i młodzieży ubiera się na czarno i biało. Tak wydaje się to dziwne co napisałam, ale jest to smutna prawda. 
Gdy przechodzę przez pasy, albo idę chodnikiem spotykam masę strasznie młodych ludzi (w moim wieku) którzy się nie uśmiechają, są ubrani na czarno i patrzą tylko w swój telefon. Mam wrażenie jakby nie cieszyli się życiem i szli z przymusy czy coś takiego. Do czego zmierzam? Owszem zmierzam do tego, że ludzie powinni być uśmiechnięci i kolorowi. Hahaha tak, tak kolorowi, czyli ubrani w żółty płaszcz i jasno niebieski szalik. Dużo osób ubiera się w smutne kolory i świat robi się taki ponury, jeszcze jak pada deszcz i jest zimno na dworze to robi się totalnie mrocznie, nie przyjemnie i dziwnie. 
Więc UWAGA!
Ubierajmy się bardziej kolorowo, cieszmy się życiem i uśmiechajmy się nawet do osoby nam obcej. 
Od razu zrobi się nam milej gdy będziemy przechodzić na pasach, a jakaś starsza pani uśmiechnie się do nas i powie jakieś miłe słowo. Okej z tym miłym słowem przesadziłam, ale też by było sympatycznie usłyszeć coś miłego na jakiś temat. 
Po odwzajemnieniu uśmiechu będziemy mieli np leszy dzień, humor i nastrój załóżmy w pracy, albo w szkole. 
Dziękuję za 100 obserwatorów jest mi strasznie miło.