19 wrz 2014

Miło spędzony dzień
Jak wam mija dzisiejszy dzień??? Ja  przyznam,że mi bardzo dobrze wręcz super. Trochę mniej super pod względem szkoły, ale da się przeżyć. Dziś miałam dwie kartkówki o których dowiedziałam się wczoraj o godzinie 20:00 od koleżanki, nie miała więc jak się przygotować. Napisałam tylko to co zdołałam się nauczyć i zapamiętać z lekcji choć było to bardzo trudne. Jedna kartkówka była z niemieckiego z 42 wyrażeń (masakra), druga natomiast z matematyki z potęgowania ale musieliśmy bardzo szybko napisać. Pani od razu zbierała kartkówki po ostatnim przykładzie.
Chciałabym też napisać o wspaniale spędzonym dniem z przyjaciółką, która dopiero teraz uczy się jeździć na deskorolce. Dziś kupiła ją od takiego chłopaka i strasznie się nią jara i kazała mi coś wstawić na bloga o niej. Z mojej przyjaciółki o niezły krejzol powiedziała mi zdradzę wam w sekrecie że dla tej deski (longboard) zrobi łóżko do spania.:D Dam wam parę zdjęć jak Julka się oczy a ja ją szkole.:D .Ja tak serio to też za wiele nie umiem.
15 wrz 2014

Piękny motylek???


Dziś będzie więcej zdjęć niż tekstu, ale brak czasu zmusza mnie do dawania krótkich postów..... Już za 10 dni będę starsza o rok :( Taka stara już jestem. 
Kilka zdjęć ogrodu.11 wrz 2014

Może pomożecie!??

Tak na początek wieczornego czwartku HEJ!! Już bardzo dawno nie pojawił się żaden post, ale wiecie rok szkolny i te sprawy.. Mam cudowną wiadomość może na wszystkich nie zrobi to wrażenia ale dostałam z niemieckiego 4+ z wyrażeń po niemiecku. Strasznie się ciesze, że ten rok szkolny zaczął się w taki dobry sposób.Tak więc mam takie małe pytanko czy może chcecie jakiś konkretny post na moim blogu. Będę bardzo wdzięczna jeżeli potratujecie moje pytanie na serio i poważnie.. Chciałam powiedzieć też, ze następny post będzie o moich ulubionych blogach albo o 2 internetowych przyjaźniach.:)


7 wrz 2014

Nie przejmuj się zdaniem innych.Cześć. Jak wam mija weekend?? Mi osobiście cudownie, świeci słońce, jest ciepło. Czego chcieć więcej.
--------------------------------
Zauważyłam, że strasznie dużo ludzi ocenia człowieka po wyglądzie. Jeżeli koś ma własny styl i wyróżnia się z tłumu już jest skreślony. Wiadomo są ludzie tacy którzy chcą być inni niż wszyscy (ja się do nich zaliczam), ale są też tacy którzy zachowują się jak „gimbusy”. Piszą ‘o boshe’ i takie różne. Strasznie mnie to denerwuje. Jak poszłam w piątek do szkoły ubrana inaczej niż każdy to jedna z moich koleżanek powiedziała, że wyglądam jak babcia. :D. Jakoś się jej zdaniem nie przejęłam bo ważne, że mi się podoba. Tak jest ze wszystkim ja się cudzym zdaniem nie przejmuję, inaczej mówiąc mam ich gdzieś.
----------------------
Tak też powinno być z wami. Nie słuchajcie ludzi, którzy was krytykują..

Miłej niedzieli.!!5 wrz 2014

Hej!!!! Tak strasznie długo ciągną się te dni, że chyba zaraz nie wytrzymam. Cały czas dom, szkoła,dom, szkoła i tak cały czas. Dziś jednak miałam dzień w których strasznie wypoczełam. Pojechałam na zakupy tak zwany "shopping" z przyjaciółką. Serio to nic takiego łał, ale jeśli byłam zmęczona już lekcjami i wgl to uważam, że to był dobry pomysł z wybraniem się gdzieś dalej niż szkoła. Mam już do nauczenia się 84 słówek z niemieckiego i w następnym tygodniu kartkówkę z tego.. Tak po za tym moje urodziny są równo za 20 DNI.! Już się nie mogę doczekać "hot" 14.
Tak po za tym chcę opowiedzieć wam trochę o zdolnościach mojej mamy. Moja mama robi 
biżuterię, ubrania i ozdoby na szydełku. Jest to mega żmudna i pracochłonna praca. Chyba jest to jej 
wielkie zainteresowanie. Teraz jest strasznie zafiksowana na ozdoby świąteczne np: bombki, aniołki i różne takie pierdoły. Macie stronę fejsa mojej mamy.. Może wam się coś spodoba :) 
sorki za jakość zdjęcia..
Mamusi strona

1 wrz 2014

Takie mini spotkanie


Po długiej przerwie wracam. Właśnie zaczął się ten okropny rok szkolny. Bardzo powoli przyjmuję do wiadomości, że już jutro zacznie się to wczesne wstawanie i brak czasu na odpoczynek. Jak wiadomo jestem dzieckiem internetu czyli co dziennie muszę sprawdzić co dzieje się na "fejsie" i dodawać posty. Szczerze nie wiem jak to pogodzę z nauką, ale jakoś muszę.

Nawiązując do tytułu 31 Sierpnia 2014 roku dokładnie wczoraj odbyło się spotkanie z Julią Janulewicz w złotych w Warszawie. Oczywiście byłam. Pogadałyśmy z nią, wypiłyśmy szampana ponieważ Julia miała wczoraj urodziny (dla nie wtajemniczonych), było po prostu cudownie. Jak już na koniec żegnałyśmy się z Janu przytulasem to myślałam, że jej nie puszczę. Przypuszczam, że już jej nie zobaczę dla tego chciałam ją tak mocno przytulić. Macie parę zdjęć z Janulką.