27 sie 2014

LBA

Zostałam nominowana do Liebster blog award przez Julitę której szczerze dziękuję :). Nominacja Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera  w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechniania.:)))).
Pytania, które ja otrzymałam:

1. Co cię zainspirowało do założenia bloga?
Do założenia bloga zainspirowało mnie ludzie. Ich wygląd, zachowanie wobec innych.
2. Czym się interesujesz?
Hyym trudne pytanie:D Interesuje się architekturą obrazów. Całe życie spędzam w ogrodzie pomagając mamie i z tego wzięła się moja pasja. Kocham kupować kwiaty i tworzyć z nich kompozycje w ogrodzie. To moja wielka pasja.
3. Jak długo masz bloga?
Bloga prowadzę od kwietnia.
4. Co cenisz w ludziach?
Ja w człowieku cenie to, aby nie przejmował się zdaniem innych i robił to co lubi, aby potrafił pocieszyć w jakiś sytuacjach.
5. Do czego masz słabość?
Hhaa może to zabrzmi dziwnie ale mam słabość do owoców i warzyw. Całe dzieciństwo jadłam owoce i warzywa i teraz jak idę do sklepu to nie biorę np.: batonika tylko wezmę jabłko i banana :D
6. Jakie jest twoje marzenie?
Nie mogę powiedzieć jakie jest moje marzenie bo się nie spełni :D
7. Wymarzone miejsce zamieszkania?
.Kocham miejsce w którym teraz mieszkam, ale bardzo chcę zamieszkać we Francji.
8. Kogo blogi najczęściej czytasz?
http://lucy-luucy.blogspot.com
http://olivee-blog.blogspot.com
http://binka-blog.blogspot.com
9. Bez czego nie możesz się obejść?
Szczerze to nie wiem :D
10. Na kogo koncertach byłaś?
Kwiatkowskiego, ale reszty nie pamiętam
11. Jaka książka zapadła ci głęboko w pamięć i dlaczego?
.”Chłopka z Francji” Hilary Freeman. Ta książka jest jak prawdziwe życie typowej dziewczyny. Warto ja przeczytać.

Ja nominuję:
Natalie
Kochaną Paulinę
Nathalie

Pytania:
1.Ulubiony kolor?
2.Ile czasu masz już bloga?
3.kot czy pies?
4. Jak spędziłaś wakacje?
5.Jaki jest twój styl?
6.Ulubione blogi?

Dałam dość mało pytań..:) Miłego dnia kochani!

24 sie 2014

back to school? Not this time


Ja osobiście lubię być inna, więc uznałam, że nie zrobię jak prawie wszyscy posta o powrocie do szkoły. Ja jeszcze zdecydowanie o tym nie myślę. Wakacje będą jeszcze tylko (tylko!!) tydzień. (tak,tak wiem odkryłam Amerykę xd) , ale przejdźmy do konkretnych wiadomości. Tylko tego mi brakowało, że przez ostatni tydzień będę leżeć w łóżku i łykać leki. (Chyba wiecie do czego zmierzam) Wydaje mi się na 100 % , że będę chora..:( Gardło i głowa tak boli jak tylko o tym pomyślę to ałćććć. Jeszcze czekają mnie zakupy do szkoły bo mam tylko zeszyty :D no i przydały by się jakieś nowe ubrania w szafie do kolekcji  Chyba muszę zaczął się kurować aby nie przeleżeć ostatniego tygodnia wakacji.
 Ta moja mina (żenada). Takie urocze zdjęcie z siostrą.20 sie 2014

No więc...........

Dzisiejszy dzień zapowiadał się wspaniale! Słoneczko świeciło, ciepło, śliczna pogoda i wgl cudownie. Wybrałam się z całą rodziną na wycieczkę rowerową, teraz trochę mnie nogi bolą.:( Przejechaliśmy chyba 16 kilometrów. Nasza trasa wyglądała tak: laskiem na Choszczówkę,  następnie przez Płudy i na Grabinę. Wycieczka rowerowa cudna. Wam jak minął dzień???
Parę zdjęć jeszcze z Wakacji.!
13 sie 2014

Hymmm


CZEŚĆ! Dawno mnie już nie było na blogu, strasznie mało się udzielałam a to przez to, że nie miałam dostępu do internetu. Szczerze mówiąc dobrze zrobiła mi ta rozłąka od internetu i bloga.
-------------------------
Mama z siostrą odebrały mnie i kuzyna z PKP późnym wieczorem we wtorek więc jak przyjechałam to byłam tak zmęczona podróżą, że od razu zasnęłam.
---------------
Dzisiaj wszyscy razem wpadliśmy na pomysł, aby pojechać do Łazienek Królewskich. Wiadomo nie jest to wielka frajda ale to miejsce, te parki tak relaksują i wyciszają człowieka, że nie chce się wychodzić z taki pięknych miejsc. Właśnie trafiliśmy na Festiwal Lampionów Chińskich.

Coś cudownego.:) Macie parę zdjęć .