17 maj 2014

Boring week

hej!
Bardzo przepraszam, że trochę zaniedbałam blog.Teraz mam więcej czasu, więc nadrobię te straty. Mój tydzień był taki jak inne czyli nudny,nieciekawy,przeciętny.Od dziś się wszystko zmienia! Mam nadzieję na lepsze.Już niedługo koniec roku ufff...(prawie miesiąc). W czwartek spędziłam trochę czasu z klasą na wycieczce do ZOO, było super.Świeciło słoneczko i było tak pięknie,a dziś taka brzydka pogoda za oknem.Czasem pada, czasem świeci słońce trudno nadążyć. Lecz i tak może być super zabawa w domu....

10 maj 2014

BEAUTIFUL DAY

Hej!
Dawno już nic nie dodawałam i uznałam, że to właśnie dziś nadszedł ten czas..Mój dzisiejszy dzień był świetny.Dawno nie bawiłam się tak dobrze z przyjaciółmi.hehe..W tygodniu było trochę gorzej..Pokłóciłam się z najlepszą koleżanką i strasznie mi przykro. Mam tyle nauki, że hoho.I dopiero dziś byłam naprawdę w świetny humorze..Jak wam minął tydzień???

6 maj 2014

Recenzja masła do ciała tutti frutti "karmel & cynamon"

Od producenta: Dzięki zawartości afrykańskiego masła Karite przywraca skórze aksamitną gładkość i miękkość. Otula ciepłym aromatem,pozostawia uczucie relaksu i odprężenia.

Masło bardzo szybko się wchłania.
Pojemność pudełeczka to 275ml + 25ml gratis.Zapach długo się utrzymuję.Kupiłam go za 12 zł.

4 maj 2014

Cały czas nauka

Cały tydzień pogoda była okropna.Siedziałam tylko w domu i  się uczyłam..NIE MIAŁAM WYJŚCIA.W następnym tygodniu mam dużo sprawdzianów więc nie wiem czy dama radę dodać jakiś post.Dzisiaj nie mam wgl weny twórczej więc post jest dość krótki.