24 kwi 2014

Dziś taka piękna pogoda więc uznałam że zrobię sobie parę zdjęć.Ubrałam się w szorty które zrobiłam sama, koszulkę z H&M i sweterek z ZARY......Moją drugą pasją jest też gra na gitarze akustycznej.Sama cyknęłam sobie parę zdjęć bo moja koleżanka która robi mi zdjęcia wyjechała:(. Wydaję mi się że zdjęcia nie wyszły tak tragicznie i wiem że nie są one dobre.Mam nadzieje że post wam się spodoba.Miłego dnia.

spodenki:DIY
koszulka:H&M
sweterek:ZARA
buty:?????
bransoletki:DIY

23 kwi 2014

Przepraszam że nie było mnie tak długo ale miałam pełno obowiązków i pracy.Teraz miałam kilka dni wolnego i uznałam że mogę sobie zrobić spodenki.Kieszeń w spodenkach obszyta jest koronką :) Nogawki wykończone są ozdobną plisą wykonaną na szydełku.Projekt wymyśliłam ja ale w wykonaniu pomogła mi trochę mama.

9 kwi 2014

hej jestem Atinka i mam 14 lat....Uznałam że gdy założę blog to będę się świetnie bawić..Interesuje się modą, architekturą ogrodów i fotografią:)Blog może być w pewnym sensie sposobem na nude i ja pomyślałam że to właśnie zrobię.Zamiast grać na komputerze będę publikować tu moje stylizacje i DIY